Kapat

Hakkımızda

About One
about1
cevre-odulu-2001
cevre-odulu-2015

ARTUĞ TUĞLA Türkiye standartlarında

ARTUĞ TUĞLA

Türkiye standartlarında

Firmamız 1989 yılında kurulup o yıllarda Türkiye’de ilk örneği olan yarı otomatik bir tesis olarak faaliyete geçmiştir.İlk kuruluş kapasitesi 350 ton/gün olan AR-TUĞ TUĞLA teknolojinin sunmuş olduğu yenilikleri her zaman yakından takip ederek ve 2005 yılında AR-TUĞ 2 tesislerini de bünyesine katarak kapasitesini 850 ton/gün’e çıkardığı gibi işletmenin her biriminde günün gelişen şartlarına uygun modernizasyonları yerinde ve zamanında yaparak kalite çıtasını hep yükseltmiş ve daimi hedefini müşteri memnuniyeti olarak saptanmıştır.

ARTUĞ TUĞLA Türkiye standartlarında üretilen bütün blok tuğla , yığma tuğla , izo tuğla dış baca ve asmolen tuğla çeşitlerini üretim periyodunda bulundurmakla beraber ürettiği malın ihracata yönelik olabilmesi için üretim hattını bu şartlara uygun dizayn edip seçim yapmıştır. ARTUĞ TUĞLA ülkemizde çevreye olan duyarlılığıyla 2001 ve 2015 yılında çevre ödülü almış olup fabrika bünyesinde bulunan çevreyi kirletecek tüm sıvı ve katı atıklarını geri dönüş prosesine dahil ederek sektöründe ilk olmayı başarmıştır.

Ayrıca Firmamız Sektöründe Türkiyede ; 
ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi ISO 14001:2015 Çevre Yönetimi Sistemi OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetimi Sistemi Belgelerine sahip olan yegane tek firmadır.

KALİTE POLİTİKAMIZ 
ARTUĞ TUĞLATOPRAK SANAYİ A.Ş. blok tuğla üretiminde kaliteli ürün ve müşteri memnuniyetini esas alan rekabet edilebilir fiyatıyla sektörün lideri olmayı hedefleyen bölgemizde adını ve kalitesini ispatlamış olmanın haklı gururunu ve onurunu yaşayan firmadır. Eğitimli ve nitelikli çalışanlarımızla ve sürekli iyileştirme ile hedeflerimize ulaşmamız mümkündür. Tüm faaliyetlerimizde verimlilik , süreklilik , iş güvenliği , çalışan ve bayii , müşteri ve tedarikçi memnuniyeti esastır. Artuğ Tuğla Toprak San. A.Ş. , TUKDER (Tuğla Kiremit Üreticileri Derneği ) üyesidir. Artuğ Tuğla üretimine her yıl yeni ürünler eklemekte olup , bu konuda da lider pozisyonundadır. Yaklaşık 30 çeşit ürününe her yıl yaptığı ARGE çalışmaları ile yenilerini ekleyerek , hem inşaat sektörüne hizmet vermekte , hem de ürettiği Isı Yalıtım Değeri daha yüksek duvar malzemeleri ile milli değerlerimizi korumak ve kollamak adına yatırımlarını o doğrultuda ara vermeden sürdürmektedir.

KALİTE HEDEFİMİZ 
Sunduğumuz ürün çeşidi ve hizmetlerle; müşteri memnuniyetini ön planda tutan, tedarikçilerle ilişkilerini sürekli geliştiren, çalışanlarının gelişimine önem veren, kalite yönetimi sisteminin sürekliliğini ve etkinliğini modern yönetim tekniklerini uygulayarak sağlayan, ölçen ve iyileştiren, sektöründe lider olmak isteyen, yeniliklere açık bir firmayız 
Her gün gelişen ve modernleşen inşaat sektörünün değişen ihtiyaçlarına uygun çözümleri, doğru ürün uygun maliyet ve müşteri isteklerini en kısa sürede karşılayan Artuğ tuğla, bayilerini , müşterilerini ve tedarikçilerini iş ortağı olarak görür, her türlü soru ve sorunda daima yanında olur. İnşaat ve şantiye süreçlerini, çalışma koşulları ve zamanlamanın önemini çok iyi bilen firmamız, satın aldığınız malzemenin maliyeti kadar, gerekli malzemenin doğru zamanda doğru yere ulaştırılmadığında oluşacak kayıpların bilincinde olarak, tedarik süreçlerinde güvenli bir takip ve iletişim sistemi ile kontrol altında tutar önce hizmet sloganıyla sözünü zamanında yerine getirir ve proje sonunda alan satan memnun olarak ayrılır.

MİSYON & VİZYON 
Uluslararası standartlarda ileri teknolojiye sahip fabrikalarımızda ürettiğimiz AR-TUĞ Tuğla ürünlerinin kullanım alanlarını genişleterek yıllarca güvenle kullanılacak cepheler ve çevre düzenlemeleri yaratmak hedefi ile yola çıktık. Bu doğrultuda misyonumuz Türk İnşaat Malzemeleri sektöründe tuğla bilincini arttırmak, üretim, ürün ve hizmet kalitesini yükseltmektir. Bugüne kadar sizlere sunduğumuz yüksek kaliteli ürün ve hizmetlerimizi bundan sonra daha da geliştirip, çeşitlendirmenin yanı sıra sizlere iş ve çözüm ortağı olacağız. 
 

Başa Dön